Одесский форум.Форум Одесса.

Объявление

Форум о криптовалюте

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы. » З яких причин дитина в родині становиться егоїстом?

З яких причин дитина в родині становиться егоїстом?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Як ви вважаєте з яких причин дитина в родині становиться егоїстом? Тому що вона росте одна? Які саме особливості виховання зумовлюють появу таких рис характеру та чи піддається така поведінка корекційним методикам педагогіки.

0

2

Я не вважаю, що виховання однієї дитини в родини зумовлює появу егоїзму у неї. До того ж є різні прояви такої риси характеру. Та якщо вони не завдають шкоди оточуючим, то вважаю за непотрібним втручатись у внутрішній світ особистості та робити корекцію.

0

3

Я не знаю жодного егоїста, який би діяв на благо оточуючих. Такі люди ставлять перш за все свої інтереси та не заважають на думку та почуття інших. Якщо з дитинства вчити дитину, що є також інші люди навколо неї, що вона не одна, то можна хочу якось запобігти хибній поведінці.

0

4

робик написал(а):

Як ви вважаєте з яких причин дитина в родині становиться егоїстом? Тому що вона росте одна? Які саме особливості виховання зумовлюють появу таких рис характеру та чи піддається така поведінка корекційним методикам педагогіки.

Я не вважаю егоїзм діагнозом. Це навіть не патологія, а особливість розвитку. Усі ми егоїсти у певній мірі. Хтось більше, хтось меньше. Більший егоїст у своєму прояві це істероїд https://blog.karpachoff.com/isteroidnyy … tnosheniya який будує не лише своє життя, але й намагається побудувати життя інших лише навколо нього.
Незважаючи на це, вони яскраві особистості, сповнені життєвою енергією та навіть епатажем. Їх егоїзм та театральність дають нам можливість спостерігати за неперевершеною грою акторів або талановитими виступами артистів.
https://skr.sh/i/180821/kvJjCNLX.jpg

0

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы. » З яких причин дитина в родині становиться егоїстом?

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно