Одесский форум.Форум Одесса.

Объявление

Форум о криптовалюте

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы для авто. » Електровелосипед для дружини.

Електровелосипед для дружини.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Дружина у мене любить їздити на роботу на велосипеді, це відмінно, тим більше виходить швидше добираєшся і не треба чекати транспорт вранці, так от думаю зараз жіночий електровелосипед купити їй, щоб було ще простіше при їзді по дорогах і особливо забиратися в гірки, та й педалі крутити не треба, тим більше електровелосипеди зараз дозволяють проїхати без підзарядки більше 200 кілометрів, що підкажете, можна ж зробити такий подарунок їй, порадьте.

0

2

Сьогодні багато хто їздить на електровелосипедах, це на багато простіше і зручніше .

0

3

Я не перший рік їжджу на дачу на електровелосипеді , це вигідніше і краще , ніж штовхатися в автобусі , і такі велосипеди https:/veliki.com.ua/dir_electro_bikes.htm мені подобаються , вони добре зроблені і надійні на дорозі , жінці якраз підійдуть , мені подобаються .

0

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы для авто. » Електровелосипед для дружини.

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно