Одесский форум.Форум Одесса.

Объявление

Форум о криптовалюте

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы. » Як вибрати монітор для себе?

Як вибрати монітор для себе?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Хочупо чути враження користувачів монітору 144 Гц. Чи задоволені ви покупкою, як довго користуєтесь, та які основні переваги має такий монітор? Я геймер і хочу собі купити якісний монітор.

0

2

Забивши потрібні критерії в фільтри пошуку одного з магазинів, я виявив кілька непоганих варіантів. Перший-це модель 2018 року IIYAMA XUB2792QSU-B1, ось його і купив, на даний момент задоволений повністю.

0

3

Marre написал(а):

Забивши потрібні критерії в фільтри пошуку одного з магазинів, я виявив кілька непоганих варіантів. Перший-це модель 2018 року IIYAMA XUB2792QSU-B1, ось його і купив, на даний момент задоволений повністю.

Я собі обрав монітор LG 27QN600-B. Це перевірена фірма, прикольний дизайн. Але чомусь дуже мало відгуків в Інтернеті. Особливих недоліків я у нього не бачу (за цю ціну, природно).

0

4

jabafi написал(а):

Я собі обрав монітор LG 27QN600-B. Це перевірена фірма, прикольний дизайн. Але чомусь дуже мало відгуків в Інтернеті. Особливих недоліків я у нього не бачу (за цю ціну, природно).

Можете подивитись огляд на кращі монітори 144 Гц https://journal.rozetka.com.ua/ua/krash … eley-2021/ в цій статті, я завдяки їй обрав собі монітор. Однак, до всього швидко звикаєш, і зараз навіть 144 Гц на робочому столі Windows не здаються чимось неймовірним. Інша справа, що в іграх ці самі 144 кадри мені рідко вдається побачити.
Я не граю в онлайн ігри для школярів, типу Dota 2 і CS: GO. Віддаю перевагу більш якісним проектам, наприклад Call of Duty: Black Ops Cold War і Warzone. Для цих ігр монітор 144 Гц чудово підходить.
https://skr.sh/i/180321/x8J5ECoJ.jpg

0

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы. » Як вибрати монітор для себе?

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно