Одесский форум.Форум Одесса.

Объявление

Форум о криптовалюте

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум новости авторынка » де купити покришки

де купити покришки

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Люди, треба порада, де можна глянути автомобільні покришки? Коханий чоловік вирішив придбати літню гуму і тепер я як той сайгак скачу по сайтах в пошуках недорогих моделей, може хтось може поділитися інформацієї якщо знає, чи взагалі такі є взагалі?

0

2

П принципі можна пошукати на Промі, там є фільтр який відсіює надто веливі ціни на товари, головне правильно обрати максимум і мінімум. З іншого боку автомобільні шини то такий товар яки навряд чи буде дешевим, а взагалі авторинки до ваших послуг.

0

3

Та це я якраз добре розумію, але це мішає мені помріяти про те щоб знайти інтернет магазин, де можна буде саме недорого придбати. В мене в заначці є вже парочка сайтів, але може я ще щось пропустила, з більш прийнятними цінами.

0

4

Можете прицінитися до покришок на машини, на сайті інтернет магазину Shiny&Diski, я там вже робив замовлення і можу сказати, що якість товарів на висоті і ціни адекватні, до речі там зараз літня гума в асортименті, є брендові моделі, а є і бюджетні. Проблем з виборов у вас не повинно виникнути, до речі там є програмка яка допомогає підібрати потрібну саме вам модель.

0

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум новости авторынка » де купити покришки

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно