Одесский форум.Форум Одесса.

Объявление

Форум о криптовалюте

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум здоровье детей » Питна вода у Львові


Питна вода у Львові

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Привіт! Сьогодні я хотіла би поділитись з вами корисним відгуком. Ні для кого не секрет, що в наш час якісну питну воду треба купувати. Торгівельних марок багато, але яку ж з них обрати? Ми вже декілька місяців замовляємо воду ТМ «Аквамен». Я знайшла цю компанію за запитом  вода Львів. Спочатку замовили перший раз – спробували. Вода нам дуже сподобалась, і ми вирішили замовляти її у цієї компанії постійно. Крім того, на сайті також знайшли розділ з іншими товарами – бакалією, кавою, продуктами харчування. І почали замовляти все це разом з водою – вийшло дуже зручно і відносно недорого в умовах карантину!

0

2

ЦЕ ОДЕССА! якого біса?

0

3

Я покупаю воду

0

4

мне кажется, что проще фильтр поставить, чем покупать постоянно воду

0

5

spriing написал(а):

мне кажется, что проще фильтр поставить, чем покупать постоянно воду

Повністю підтримую. Ми сами нещодавно купили фільтр зворотнього осмосу https://filter.ua/shop/pitevaya_voda/me … nyy_osmos/ . Довго гадали, який краще взяти і все таки вирішили цей. У нього багатоступенчата очистка та є ще бак, де зберігається очищена вода, а це для нас важливо, тому що воду вимикають дуже часто. Вибрали LEADER STANDART RO-6 BIO, у нього 7 етапів очистки та ще й у подарунок річне обслуговування. Ось такий у нас.
https://d.radikal.ru/d26/2104/35/099f5b708739.png

0

6

Уже давно многие поставили себе фильтра, какой смысл брать воду эту в магазинах и еще тащить эту тяжесть. Оно кстати выходит намного дороже и поэтому однозначно лучше фильтр поставить и пользоваться. Только с обратным осмосом нужно брать, очистка более эффективная у него. По низкой цене на https://aqua-life.ua/category/osmos-filter/ найдете, брали когда сравнивали по всем магазинам и дешевле не видели.

0


Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум здоровье детей » Питна вода у Львові


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно