Одесский форум.Форум Одесса.

Объявление

Kinomanyak

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы для авто. » Автокрісло з кріпленням isofix і ременями

Автокрісло з кріпленням isofix і ременями

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Добридень! Доньці 9 місяців (10кг) і наше автокрісло 0 cybex,стало нам мало у всіх сенсах. Хочемо купити нове крісло, але є специфіка. В ідеалі, хотілося б і кріплення iso-fix (для використання на задніх сидіннях, якщо я НЕ одна з дитиною) і кріплення ременями (для використання на передньому сидінні, проти ходу, якщо я в машині одна з дитиною). Є, звичайно, варіант - тільки ремені. Але, хотілося б максимальної безпеки хоча б, коли сидіння стоїть позаду. Варіант iso-fix + ремені обличчям вперед (чиста категорія 1, наприклад) не підходить через необхідність ставити крісло на переднє сидіння. Де б таке найти?

0

2

Крісел в групі 0-1, а саме ці крісла мають можливість установки обличчям по ходу і проти, з подвійним кріпленням не буває. Можу запропонувати варіант Siger ИНДИГО ISOFIX ось тут Має хороший ортопедичний бавовняний вкладиш і тканини. Якщо ж Вам дуже хочеться саме Isofix. Є моделі з великим діапазоном по вазі, самі загляньте на сайт магазину Маркет РІА і підберіть.
https://cdn.riastatic.com/photosnewr/market/product_photo/detskie_avtokresla-siger__1585267226615-470x470x70.jpg?v=1

Отредактировано Marina Kerd (2021-01-26 23:07:07)

0

3

Може й немає таких, я не знаю. Але цей варіант мені сподобався. Заглянемо на сайт і замовимо в них.

0

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы для авто. » Автокрісло з кріпленням isofix і ременями

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно