Одесский форум.Форум Одесса.

Объявление

Форум о криптовалюте

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум мужской клуб » Одяг для активного відпочинку

Одяг для активного відпочинку

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Народ, хто любить активний відпочинок, походи в гори, на різні екстрим тури? Наше начальство на вересень запланувала тімбілдінг, для згуртування нашого колективу і сказали що готуватися на дводенний похід з наметами, пішли чутки що можливо відпочинок планується на річці Південний Буг.Я людина педантична і мені важливо вже зараз розуміти, які речі мені там можуть знадобитися, що потрібно брати, щоб відчувати себе в тому середовищі комфортно?

0

2

Клас, наше начальство нас такими виїздами не балує, якщо і справді будете на Південному Бузі, то там дуже мальовничі острови, красиві скелі, це класна можливість відпочити від міста, від офісу

0

3

Ну в похід потрібно збиратися грунтовно, це вам не місто, де якщо пішов дощ, можна сісти на автобус і швидко дістатися додому або зайти в кафешку пересидіти негоду і погрітися, а в природі якщо промок, то залишишся з холодом наодинці, тому максимально обміркуйте, що будете брати, від куртки до шкарпеток, зручний одяг, якщо чогось немає, то необхідно докупити. Я любитель походів, одяг вибираю з особливою педантичністю. Знайшов інтернет магазин і тут замовляв спортивний костюм, куртку. з водовідштовхувальним просоченням, взуття https://camotec.ua/ru/shop/category/taktichni-kostyumi

Отредактировано CashaMabakiv (2020-07-28 03:11:41)

0

4

Ось з одного боку начальство таке турботливе, хоче згуртувати колектив, планує такий відпочинок і я так розумію за рахунок фірми, але це повинно бути добровільно. Я ось припустимо, терпіти не можу такі ось багатоденні виїзди на природу, мені не комфортно без цивілізації

0

5

таке не кожному підійде, звичайно ж. Навіть якщо профінансує керівництво, примушувати не слід всіх іхати

0

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум мужской клуб » Одяг для активного відпочинку

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно