Одесский форум.Форум Одесса.

Объявление

Kinomanyak

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум заете ли вы, что... » Треба перевезти піаніно


Треба перевезти піаніно

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Плануємо дочки на день народження подарувати піаніно, вже і знайшли по оголошеннях підходяще, і в відмінному стані. Заковика лише в тому, що власники піаніно живуть на 10 поверсі і хочуть, щоб ми самостійно займалися його перевезенням (такі у них умови продажу). Хотіли ми найняти вантажників, так ніхто не погоджується з-за того, що занадто високо і важко спускати. Порадьте, як вирішити це питання?

0

2

У нас таких проблем не було, продавці самі наймали вантажників і спускали піаніно вниз, без нашої участі. Нам залишалося тільки забрати, перевезти і занести його до хати, ми теж наймали вантажників. Може вам варто пошукати піаніно в іншому місці, у більш привітних продавців?

0

3

Цікаві продавці, хочуть піаніно продати при цьому ще й командують, замість того щоб допомогти вивезти інструмент.

0

4

Так, піаніно, це навіть не диван, не складається, має пристойний вагу і габарити, тому і виникають складнощі з його перевезенням. Ми з дочкою вирішили продати піаніно (купили їй цифрове), вже і покупці знайшлися, але є заковика, ніхто з них категорично не хоче займатися організацією перевезення. Я так зрозуміла, що таким чином справа далі не піде і вирішила сама зайнятися цим питанням. Днями помоніторіла інтернет і знайшла сайт компанії, яка може перевезти піаніно https://nosha.ua/odessa  до місця призначення, а заодно вивантажити його і встановити в приміщенні. Ну що ж, буду з ними зв'язуватися, сподіваюся, що вирішу своє питання позитивно.

0

5

Есть такие службы, которые смогут перевести все.

0

6

Ну это куда лучше нежели самостоятельно нанимать грузчиков и арендовать автомобиль. Мы вот тоже недавно нуждались в перевозке мебели в Киеве https://biggy.kiev.ua/services/perevozka-mebeli . Так у нас особых проблем с поиском компании не было. Да и ребята попались нормальные, быстро сделали свою работу.

Отредактировано Olesya Averina (2020-09-29 09:20:05)

0


Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум заете ли вы, что... » Треба перевезти піаніно


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно