Одесский форум.Форум Одесса.

Объявление

Kinomanyak

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.Одяг на рибалку

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Так як основна рибалка відбувається влітку та восени, на яскравому сонці або під дощем, то пропоную поговорити про одяг рибалки. Розповідаємо про одяг яку самі носимо на рибалці. Про достоїнства і недоліки.

0

2

У минулому році придбав, до футболок з довгим рукавом, які у мене вже є, для риболовлі, захисну футболку від сонця з охолоджуючим ефектом від Daiwa Футболка. Футболкою задоволений на 90%. Охолоджує при невеликому вітерці, від сонця захищає і в ній не жарко, швидко сохне при намоканні. Був би розмір побільше був би задоволений на 100%.

0

3

А ми с чоловіком собі ось таку взяли http://forumupload.ru/uploads/0010/62/3e/563/t903393.jpg  два роки тому. Ловим в спеку. Спеціально брали з капюшоном. Він великий і рятує іноді краще кепки

Отредактировано Светлана (2020-06-29 08:46:32)

0

4

Я купив собі одяг і головний убір на літо в цьому інтернет-магазині https://camotec.ua/ Я вже не перший раз купую там одяг, у мене є штани і вітровка від їх бренду, і мені в ній пізню восени не холодно, і до того ж вона не продувається. Літній одяг ще не тестіл, але через тиждень вже домовилися на риболовлю.

0

5

На стоке можно найти очень выгодные предложения по приемлемой стоимости.

0Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно